Zdrowy frozen joghurt

frozen joghurtTo co przede wszystkim przyświeca BoBoQ to prawdziwe i zdrowe produkty pozbawione chemii i zbędnego cukru w połączeniu ze znakomitym smakiem i niekończącą się zabawą. Dlatego dla tych, którzy chcieliby oprócz herbaty również przekąsić coś słodkiego i zarazem zdrowego BoBoQ przygotowało nie lada gratkę – frozen joghurt.

Nikomu chyba nie trzeba wyjaśniać, że jogurt to jeden z najzdrowszych produktów mlecznych, który zawiera mnóstwo odżywczych składników, żywe kultury bakterii oraz jest nisko tłuszczowy.owoceNasz mrożony jogurt to świetna alternatywa do przesłodzonych – często nafaszerowanych chemicznymi dodatkami i sztucznymi barwnikami – lodów.. Do mrożenia używamy tylko najlepszej jakości jogurtów naturalnych, które poddawane specjalnemu procesowi powolnego schładzania są wyjątkowo smaczne, aksamitne i pozbawione jakichkolwiek kryształków lodu.

odobnie jak w przypadku bubble tea tak i nasz frozen joghurt to niekończąca się zabawa, gdyż każdy gość samodzielnie dobiera do swojego jogurtu owocowe dodatki, komponując tym samym jedyny w swoim rodzaju deser, który wprost rozpływa się w ustach eksplodując mega owocowym smakiem.