Witaminki, witaminki

„Witaminki, witaminki” - w pewnym wieku wszyscy tą zacną piosenką męczyliśmy całą swoją rodzinę. Musimy się przyznać, że my też. Jednak musimy sobie zdać sprawę, że witaminy to rzeczywiście coś co nas może (w zależności od wybranego owocu) napędzać, uspokajać a nawet leczyć. Spokojnie! Nie będziemy Wam teraz robić wykładu na temat zdrowego żywienia a tym bardziej na temat związków chemicznych zawartych w pektynie. Chcemy żebyście spojrzeli na wybór naszej buuble tea nie tylko z punktu widzenia smaku ale także tego co (oprócz oczywistej zabawy i pysznego smaku) może Wam nasza buubletea dać.

I tak... Do życia pobudzi Was znacznie silniej zielona herbata niż czarna, dodatkowo ananasowy sok i kulki z tapioki zagwarantują szybkie wejście na pełne obroty dzięki wysokiej zawartości fruktozy – takiego zdrowego cukru znacznie różniącego się od wszystkim znanej sacharozy.

Zdrowe owoce w bubble tea

Na ukojenie nerwów po całym dniu idealny będzie zestaw: mleko (albo jogurt), marakuja w postaci żelek albo soku. Mleko dzięki melatoninie reguluje ośrodek snu a marakuja działa uspokajająco ale nie otumania, co jest jej olbrzymim atutem.

Dla tych co dbają o linię idealne są dodatki z truskawki, która zawiera bardzo mało kalorii albo wszelkie owoce cytrusowe, które mają właściwości oczyszczające. Tutaj mała ciekawostka kiwi to również owoc cytrusowy a więc jest w czym wybierać.

To oczywiście tylko, niektóre propozycje, które możecie wykorzystać przy najbliższej wizycie w świecie bąbelkowej herbaty BoBoQ. Pamiętajcie by o swoich pomysłach koniecznie się z nami podzielić na naszym facebookwym fanpejdżu, gdzie czeka na Was zawsze wiele konkursów i zabawy.