W końcu wiosna!

Jeszcze kila dni temu na ulicach leżały resztki śniegu i wszyscy szukali schronienia przed zimnym wiatrem a dziś proszę... Na razie jeszcze nieśmiało, trochę niepewnie ale już jest – ciepła i długo wyczekiwana wiosna! Nie sądzicie, że wiosna to najlepsza pora w roku? Wraz z nią nie tylko zmniejszamy ilość zakładanych ubrań i pragniemy się w kimś zakochać ale również zmienia się nasz smak. Zimą woleliśmy smaki słodkie i korzenne a wiosną szukamy czegoś lżejszego. Na szczęście nasza bubble tea doskonale o tym wie i ma dla Was wiele ciekawych, wiosennych kombinacji.

Wiosenna bubble tea

Jako bazę polecamy zamiast mleka czy czarnej herbaty coś znacznie lżejszego czyli green tea do tego smak orientalnego hibiskusa i na zakończenie naszej kombinacji klasyczne kulki tapioki. Słodko ale nie ciężko, smacznie ale nie przytłaczająco – w sam raz na pierwsze, ciepłe i wiosenne dni. A może macie własne pomysły na wiosenny bubble mix – koniecznie podzielcie się swoimi pomysłami na naszym fanpejdżu? W naszych kawiarniach każdy odnajdzie swoją własną, unikatową kombinację bubbletea, która może zasmakować innym – dlatego warto się swoimi pomysłami dzielić.

Powinniście nas odwiedzić szczególnie teraz, na wiosnę gdy w lokalach Boboq aż roi się od fantastycznych promocji. Poza świetnymi cenami na naszą bąbelkową herbatę znajdziecie specjalnie zniżki na mrożone jogurty i na świeżo wyciskane soki owocowe, które zapewnią Wam witaminowego powera po ciężkiej i oczywiście zbyt długiej zimie.

Już dziś wpadajcie do BoBoQ!