Bubble tea dla maturzystów!

Najważniejszy egzamin szkolny w podstawówce i gimnazjum już za Wami, dziś swoje zmagania rozpoczynają jednak maturzyści. Egzamin dojrzałości trwać będzie prawie cały maj więc spieszymy do Was z jedną informacją – nie samą nauką człowiek żyje!

Oczywiście nie odciągamy Was od książek, całek i układu pokarmowego ssaków, ale pamiętajcie, że aby nauka była skuteczna i efektywna Wasz organizm, a przede wszystkim mózg potrzebują chwili wytchnienia oraz paliwa do działania - o jedno i drugie zadbacie wybierając się do BoBoQ.

Jako bazę napoju dla maturzysty wybierzcie koniecznie zieloną herbatę – zawarta w niej teina ma rewelacyjne właściwości. Związek ten pobudza na dłużej niż kawa czy popularne napoje energetyczne, ale robi to stopniowo i delikatnie co oszczędza Wasze i tak skołatane serca. Teraz dodatki: jeśli aktualnie jesteście na etapie nerwówki, że Słowacki pomylił się z Mickiewiczem a wzór na pole kwadratu ze wzorem na objętość graniastosłupa warto do bubble tea dodać nieco hibiskusa, który świetnie ukoi nerwy. Natomiast guawa dzięki wysokiej zawartości magnezu przygotuje umysł do dalszej, mozolnej nauki.

Ponieważ to bubble tea nie możemy zapomnieć o bąbelkach – tutaj najlepiej sprawdzi się oryginalna i klasyczna tapioka, która dostarczy Wam wiele pokładów nowej energii do działania.

bubble tea dla maturzystów

Pamiętajcie, w tym najważniejszym egzaminie w życiu bąbelkowa herbata jest razem z Wami a cała ekipa BoBoQ trzyma za Was kciuki. Pamiętajcie również o możliwości pochwalenia się jak Wam poszło na naszym fanpejdżu. Powodzenia!