Do blogerek i blogerów!

Marka BoBoQ gości na polskim rynku od jakiegoś czasu i stara się docierać do ciekawych, młodych i przebojowych ludzi nie tylko ze swoim produktem ale również ze swoim przesłaniem kolorowego życia i zdrowego odżywiania. Macie niebywałą okazję współuczestniczyć w tym projekcie dzięki naszej stronie na facebooku i od niedawna również dzięki naszemu blogowi.

Wiemy, że wielu z Was też prowadzi swojego bloga i to pewnie z większymi sukcesami niż my ;-) Dlatego mamy dla Was mały deal. Proponujemy blogerkom i blogerom współpracę.

Jeśli prowadzisz bloga i mieszkasz w Słupsku, Gdyni, Gorzewie Wielkopolskim, Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Nowym Sączu lub Bielsko Białej – czyli w miastach gdzie są nasze lokale z bąbelkową herbatą to zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@boboq.pl. Jesteśmy otwarci na wiele różnych form promocji. Możesz przetestować bubble tea za darmo i opisać to później na swoim blogu albo zorganizować konkurs, w którym nagrodami będą kupony na naszą pyszną herbatę.

Współpracuj z BoBoQ i zgarniaj bubble tea!

Przyznamy się, że mamy jeszcze kilka fajnych pomysłów ale liczymy też na Waszą inicjatywę i ciekawe projekty w których będziecie mogli brać czynny udział. Tak więc blogerki i blogerzy łączcie się i wpadajcie do nas na kubek pysznej bubbletea, po której świeże pomysły same przyjdą do głowy.