Truskawki rządzą!

No i stało się...długo wyczekiwane ciepełko zagościło już chyba na dobre w naszych miastach i miasteczkach. Wreszcie można spędzić czas na zewnątrz, pójść na deskę, rower czy do parku posiedzieć na trawie. Ci co jeszcze mają szkołę już myślą o wakacjach a ci co pracują odliczają dni do upragnionego urlopu. Po prostu chce się żyć!

Każdy z nas szuka już smaku lata i jednocześnie nieco ochłody w tak ciepłe dni jak teraz. Jedni piją wodę, inni (ci pełnoletni) napoje wyskokowe. Ale jest coś co przy takiej pogodzie kochają i jedni i drudzy, młodsi i starsi, chłopaki i dziewczyny... to lody. BoBoQ dobrze o tym wie i dlatego proponuje Wam mega owocową wersję lodów czyli sorbety. Dobrze zmiksowane najlepszej jakości owoce poddawane są procesowi zamrażania podczas, którego nie przestajemy go miksować. Tylko tak przygotowany sorbet jest gładki i pozbawiony kryształków zamrożonej wody – wierzcie nam to nie lada wysiłek, ale rezultat jest tego warty.

Truskawkowe sorbety

Teraz w naszych lokalach możecie zasmakować nie tylko orzeźwiającej bąbelkowej herbaty, którą wszyscy tak kochamy, ale zjeść też pyszne, truskawkowe sorbety. Specjalnie z tej okazji są one w mega promocyjnych cenach więc nie ma na co czekać. Naszym zdaniem najlepszy zestaw na upały to kubek bubble tea i świeży, kremowy sorbet. A co Wy sądzicie o takim połączeniu? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami na oficjalnym profilu BoBoQ na facebooku.