Lato, lato, lato

Tak się zakochaliśmy w letniej pogodzie i smaku bubble tea, że trochę zapomnieliśmy o wpisie na bloga. Ale już wracamy i spieszymy do Was z informacją gdzie już w te wakacje gościliśmy.

Oczywiście pierwsze, wakacyjne wyjazdy, jak prawie każdy, zaplanowaliśmy nad morze. Zdecydowanie wszystkim polecamy Trójmiasto. Oprócz tego, że wszystkie trzy miasta mają coś czego tak bardzo zazdroszczą im wszystkie miasta w Polsce czyli plażę to dodatkowo każde z nich ma swoją odrębną specyfikę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gdańsk ze swoimi zabytkami dla lubiących zwiedzać, Sopot z klubami dla szukających zabawy a Gdynia dla tych co kochają morskie statki i zwiedzanie malowniczych, portowych nabrzeży.

Oczywiście każdego dnia po ciężkim zwiedzaniu czy też wyczerpującym leżeniu na plaży w słońcu swoje kroki kierowaliśmy do Gdyńskiego Centrum Riviera gdzie rozkoszowaliśmy się pyszną bubble tea. Obsługa tego lokalu BoBoQ doskonale znała nasze potrzeby i do mrożonego napoju dorzucała kilka kostek lodu więcej...

Bubble tea była nad morzem! / 12.08.2015, 11:30

Drugim miastem, które udało nam się odwiedzić w tego roczne wakacje był Kraków. Tej, byłej stolicy kraju nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Tradycyjnie byliśmy zwiedzić Wawel i zobaczyć Damę z Łasiczką. Ale, że podczas tego wyjazdu pogoda nas nie rozpieszczała (skąpany deszczem rynek Krakowa wygląda pięknie ale żeby oglądać go takim przez 6 dni tygodniowego wyjazdu ?!?) to byliśmy częstymi gośćmi Galerii Krakowskiej. Na szczęście podobnie jak w Gdyńskiej Rivierze i tutaj mogliśmy się raczyć pyszną bubble tea od BoBoQ. I musimy to szczerze przyznać – wybuchające w ustach bąbelki pełne tapioki naprawdę rekompensowały brzydką pogodę.

A Wy gdzie w te wakacje odpoczywaliście? A może letnie wyjazdy dopiero przed Wami... Tak czy siak pamiętajcie o specjalnym, letnim konkursie na zdjęcia z naszą bubble tea oraz o tym, że latem BoBoQ smakuje najlepiej.