Jesienne nowości!

No i nastała Jesień. Pora roku, która jednym kojarzy się z rozpoczynającym się rokiem szkolnym a drugim ze złotymi liśćmi i pięknym słonecznym popołudniowym spacerem. Dla jednych to właśnie ta legendarne złota, polska jesień dla innych deszcz, wiatr i coraz krótsze dni. Są tacy, którzy cieszą się z bardziej ludzkich temperatur niż letnie upały ale i tacy, którzy z każdym kolejnym dniem widzą zbliżające się widmo zimowych mrozów. Trzeba przyznać, że prawdopodobnie żadna, inna pora roku nie budzi tylu skrajnych emocji co właśnie ona.

Mamy jednak wiadomość, która ucieszy wszystkich: nasza bubble tea to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy jesieni nie darzą wielką miłością jak i tych, którzy ją ubóstwiają. Typowy jesienny zestaw w BoBoQ to na pewno czarna herbata z królem jesiennego smaku jabłkiem i boba żurawinowym ale tak samo smaczny będzie zestaw zielonej herbaty z hibiskusem i żelkami zielone jabłko. Zdradźcie nam koniecznie jakie zestawy Wy najchętniej wybieracie w jesienne dni i czy wolicie je pić na miejscu w naszych lokalach, chowając się przed deszczem i słotą czy jednak chętniej sięgacie po nie aby towarzyszyły Wam w jesiennych przechadzkach po mieście czy parku.

Jesienna bubble tea

Jesień to też czas zmian i nowości, które nie ominą i naszych lokali BoBoQ. Już teraz pyszną bubble tea, którą jak zwykle sami komponujecie, możecie wypić z kubków z nową, jeszcze ciekawszą szatą graficzną. Tradycyjnie zachęcamy Was do robienia zdjęć z nowym kubkiem i wysyłaniem ich do nas na naszym profilu facebook'owym – zaglądajcie tam regularnie zapewniamy, że jesień będzie obfitować w ciekawe konkursy, w których do wygrania będą darmowe zestawy bąbelkowej herbaty BoBoQ, której szczególnie jesienią nigdy za mało.