Wakacyjne zdjęcia i nagrody

Wiemy, że już jakiś czas nie było na naszym bąbelkowym blogu nowego wpisu więc dziś to szybko nadrabiamy. Zaczynamy właśnie najprzyjemniejszą część roku – WAKACJE i cieszymy się z tego powodu niemal tak samo bardzo jak Wy.

Wakacyjna bubble tea i herbata owocowa

Już odebraliście świadectwa, dyplomy czy indeksy i zasłużyliście na leniuchowanie... Co oczywiste zachęcamy Was do leniuchowania z kubkiem Waszej ulubionej bubble tea. Jogging po lesie, ćwiczenia jogi na trawie czy spotkanie z przyjaciółmi na ławce – każde miejsce jest dobre na łyk orzeźwiającej herbaty owocowej z dodatkiem smakowitych kulek.

No właśnie, jakie smaki będą królowały w Waszej bubble tea w tym roku? Tradycyjne jagody i truskawki czy egzotyczne marakuja i melon? My zakochaliśmy się ostatnio w połączeniu zielonej herbaty z limonką i truskawkowymi żelkami. Wpadajcie do naszych kawiarni i koniecznie dzielcie się swoimi zdjęciami na naszym fanpejdżu BoBoQ – pamiętajcie, że najciekawsze, letnie zdjęcia z bubble tea od BoBoQ są nagradzane kuponami na darmowe herbaty!