Olimpijska bubble tea

Rozpoczyna się olimpiada w Rio – niestety różnica między strefą czasową w jakiej leży Brazylia i Polska powoduje, że większość relacji telewizyjnych będzie odbywać się bardzo późno w nocy. Dla fanów sportów drużynowych, lekkoatletyki czy chociażby tych, którzy zaciekawieniem chcą zobaczyć uroczystość otwarcia igrzysk BoBoQ poleca bubble tea skomponowaną z zielonej herbaty soku z guawy i kulek boba żurawinowych – bomba witamin i naturalnych składników, które na pewno pomogą Wam dotrwać do tego telewizyjnego show.

pobudzająca bubble tea

Przy okazji pamiętajcie, że gdy sami uprawiacie sport – zarówno ten wyczynowy jak i zwykły relaksacyjny jogging lub grę w kosza ze znajomymi – to Wasze organizmy tracą nie tylko wodę ale również minerały i witaminy. Po każdym wysiłku konieczne jest ich uzupełnienie, jednak zamiast pić, co tu się oszukiwać, średnio smaczne izotoniki my zachęcamy Was do naszych bąbelkowych herbat, które uzupełnią nie tylko wodę i składniki mineralne ale też mega smakują.

A może lubicie zabierać ze sobą na trening swoją ulubioną bubble tea? Jeśli tak to czekamy na Wasze zdjęcia z herbatką BoBoQ z hal treningowych, basenów i bieżni – dla najciekawszych i najbardziej „olimpijskich” zdjęć przewidziane są nagrody w postaci kuponów na jeszcze więcej herbaty i jeszcze więcej bąbelków. Swoje zdjęcia wysyłajcie na kontakt@boboq.pl.