Kilka słów o promocjach i informacja dla blogerek i blogerów

Doskonale wiemy, że kochacie nasze promocje dlatego postanowiliśmy, że od października dana promocja będzie gościć nie przez tydzień a cały miesiąc w każdym lokalu naszej sieci! Teraz każdy z Was na pewno zdąży zakupić bubble tea w promocyjnej cenie. W tym miesiącu zaskoczy Was smakowita cena zestawu: jogurt z mango, który możecie mieć za połowę ceny, a do tego żelki liczi lub żelki zmieszane za złotówkę (lub gdy nie możecie się zdecydować za 2 złote oba smaki). Tak więc zabierajcie przyjaciółkę, mamę, babcię albo brata bo teraz za dwie takie bąbelkowe herbaty zapłacicie jak za jedną!

Chcemy od Was dowiedzieć się, jaki promocyjny smak ma się pokazać w lokalach BoBoQ tuż po święcie Halloween. W związku z tym poszukujemy osób, które blogują, mają zacne konta na instagramie i w swoim środowisku są uznawane za tych, co wiedzą najlepiej ;-). Chcemy żebyście to Wy także wybrali nowe smaki do promocji, mogli się tym pochwalić na blogu czy facebooku a przy okazji zgarnąć kupony na testowanie wybranych przez siebie smaków bubble tea.

Współpraca blogerów z producentem bubble tea

Zgłaszajcie się do nas poprzez maila kontakt@boboq.pl wysyłając swoją propozycję współpracy i link do bloga, instagrama, lub innych portali społecznościowych.