Co lubicie najbardziej w BoBoQ?

Siedząc ostatnio nad laptopem w jednej z naszych herbaciarni i pracując zaczęło mnie nurtować jedno ważne pytanie. Za co, tak naprawdę kochamy BoBoQ? Czy to ten owocowy i soczysty smak bubble tea sprawia, że tak chętnie po nią sięgamy czy może coś jeszcze innego? Może konkursy, które regularnie są organizowane na naszym profilu facebookowym? Ta nutka rywalizacji z innymi, oczekiwanie na wyniki i szukanie siebie wśród wygranych osób na pewno działa uzależniająco. A może fakt, że bubble tea nigdy się nie nudzi – przecież dzięki temu, że wszystkie składniki napoju wybieramy sami to, tak naprawdę możemy wypróbować aż 1700 różnych, wypasionych kombinacji. W takiej ilości pysznej herbaty można się z łatwością zakochać.

Ja uwielbiam brak polepszaczy smaku czy zapachu, naturalne soki owocowe zarówno z tych owoców, które dobrze są nam znane, jak i te bardziej egzotyczne, czasem zaskakujące w smaku i do tego zielona herbata, której właściwości zdrowotne znane są od tysięcy lat. Jak tu się nie zakochać? Jak tu nie posmakować? Cóż, ja nie potrafię się oprzeć...

Naturalna herbata bubble tea

A Wy? Co Wy najbardziej kochacie w naszych napojach? Co dla Was jest ważne, na co zwracacie uwagę, co zaskakuje w bubble tea i powoduje, że tak samo jak ja, nie potraficie bez niej żyć? Liczymy na wasze odpowiedzi na naszym facebook'owym profilu; na pewno dla najciekawszych odpowiedzi, które będą dodatkowo zawierały zdjęcia, znajdzie się parę nagród :-)