Postanowienia z bubble tea!

Jak co roku tak i tym razem każdy z nas wchodzi w Nowy Rok z jakimś postanowieniem. W końcu hasło Nowy Rok – nowy ja, nie wziął się znikąd... Wielu z nas ambitnie kupuje karnet na siłownię, zapisuje się na przyspieszony kurs językowy albo zwyczajnie planuje zdrowiej i lepiej się odżywiać a tym samym zadbać nie tylko o kondycję ale i o zdrowie. Dlatego bardziej niż zwykle zachęcamy Was do odwiedzania naszych lokali z bubble tea – tutaj zdrowe i naturalne przekąski to codzienność.

Nasze herbaty nie mają ani grama polepszaczy, podkręcaczy smaku i zbędnego cukru. BoBoQ Wam to zapewnia! Dodatkowo w niektórych, naszych lokalach można znaleźć niesamowite, naturalne soki owocowe i gęste, smakowite smoothies. Dla poszukiwaczy zdrowej przekąski polecamy mrożone jogurty i Granola Fit – specjalnie skomponowaną mieszankę płatków, owoców i jogurtu, które zapewnią Ci sytość na dobre, kilka godzin w ciągu dnia. W żadnym z naszych produktów nie znajdziecie sztucznych aromatów czy zbędnych, sztucznie dołożonych kalorii. Tylko pomyślcie: z BoBoQ postanowienie noworoczne to smakowita frajda a nie psychiczna tortura a bąbelkowa herbata to nie tylko znakomity smak ale i napój, który można pić bez większych wyrzutów sumienia.

bubble tea na nowy rok

Jeśli jeszcze w tym, Nowym roku nie odwiedzaliście naszego profilu na facebooku to zróbcie to koniecznie teraz. W 2017 czeka Was zupełnie nowa odsłona graficzna profilu i duża dawka jeszcze ciekawszych konkursów, w których każdy ma szanse wygrać darmowy kupon na wybraną i samodzielnie skomponowaną bubble tea – nawet wtedy, gdy będziecie realizować swoje postanowienia noworoczne z nico mniejszą determinacją niż w pierwszych dniach stycznia.