W grupie czy osobno?

Zastanawia nas w jaki sposób najchętniej pijecie naszą ulubioną bubble tea. Wolicie w samotności wybierać bazę z mleka lub herbaty, dobierać soki i kulki czy jednak lepiej jest gdy obok są przyjaciółki czy kumple, którzy doradzą co wybrać i jak skomponować?

Samo picie bąbelkowej herbaty może sprawiać radość zarówno gdy spożywa się ją w samotności jak i gdy obok jest ktoś jeszcze. W samotności możesz się rozkoszować smakiem do woli, nikt ani nic nie jest Ci w stanie przeszkodzić gdy po raz kolejny w Twoich ustach rozpływa się kulka boba albo z tapioki. Z drugiej strony, gdy obok jest ktoś bliski można się z nim tymi emocjami podzielić, wymienić doświadczenia ale też napić innego składu – bo przecież nie ma nic lepszego niż wspólne popijanie sobie bubble tea.

Róbcie zdjęcia kubków i przesyłajcie do nas. Jeden kubek na zdjęciu, to wiadomo – byliście na bubble tea samemu; dwa kubki to z całą pewnością plotki z najlepszą kumpelą; trzy, cztery i więcej będzie dla nas jasne, że był to wypad z całą grupą kumpli. Zobaczymy, których zdjęć dostaniemy najwięcej.

bubble tea ze znajomymi

Swoją drogą, ciekawe jak liczna będzie największa grupa znajomych, którzy wspólnie wybiorą się do nas na herbatę i postanowią sfotografować swoje kubki. Pamiętajcie aby zdjęcia były naprawdę odlotowe i w dobrej jakości, te najfajniejsze trafią na naszą stronę na facebooku a ich autorzy będą mogli liczyć na kupony na kolejny wypad po bubble tea.