Jabłko, jabłko, jabłko

Mimo, że powiedzenie „złota, polska jesień” dawno przestało obowiązywać i daleko nam z klimatem do ciepłych i przyjemnych dni, jakie znali nasi dziadkowie czy rodzice to i tak nasze kubki smakowe domagają się tego, co jesienią najpyszniejsze!

Niewątpliwym królem polskiej jesieni jest jabłko. Owoc uwielbiany przez jeże, które cichaczem wynoszą je z sadów ;-) ale też przez nas wszystkich. Jako ciekawostkę możemy Wam powiedzieć, że jabłka to jedne z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych owoców w krajach azjatyckich – cena jednej sztuki tego owocu potrafi osiągać wartość rzędu 40-50 PLN!

Na szczęście Wy ani nie musicie ani podkradać owoców sadownikom ani płacić góry pieniędzy żeby rozkoszować się tym słodkim, lekko kwaśnym i winnym smakiem. Wystarczy odwiedzić BoBoQ i skomponować swoją bubble tea w oparciu o właśnie jabłkowe składniki. Pewniakiem będzie podwójnie jabłkowy zestaw, czyli czarna herbata z sokiem „zielone jabłko” i kulkami o smaku jabłka. Jabłkowe kulki rewelacyjnie sprawdzą się też w zestawie z gruszką czy agrestem. Jabłkowymi dodatkami „nie pogardzi” też zielona herbata, która dodatkowo da Wam niezłego kopa do działania w ciągu dnia.

jabłkowa bubble tea

Pamiętajcie, również o tym, że w wielu lokalach BoBoQ oprócz pysznej bubble tea podajemy także świeżo wyciskane soki w tym soki na bazie polskich, pysznych jabłek. Tak więc wpadajcie na naszego facebooka albo stronę www i szukajcie najbliższego lokalu aby czym prędzej rozpłynąć się w jabłkowych rarytasach!