Franczyza z naszą bubble tea

BoBoQ to bąbelkowa herbata (bubble tea) sprzedawana na rynku azjatyckim od ponad 30 lat. Istniejemy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy największą siecią tego typu w Niemczech i wiemy jak zachęcić młodych ludzi do odwiedzenia naszych lokali. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i chcąc podbić również gusta smakowe młodych polaków zachęcamy do współpracy osoby, które razem z nami chcą osiągnąć sukces.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz prawdo do posługiwania się bardzo znaną, światową marką BoBoQ, otrzymasz od nas również pełne przeszkolenie z zakresu prowadzenia punktu BoBoQ, produktów jakie są w nim oferowane oraz sposobu ich przyrządzania. Nasi franczyzobiorcy mogą liczyć na stałe wsparcie logistyczne, marketingowe oraz pomoc doradczą w zakresie reklamy swojego punktu na rynku lokalnym. Szacunkowy koszt inwestycji to w zależności od wielkości lokalu 150 – 200 tyś złotych, który zwraca się przy zachowaniu wszystkich standardów sieci po około 12-15 miesiącach od uruchomienia lokalu. Od naszych kooperatorów nie wymagany doświadczenia w prowadzeniu punktu gastronomicznego.

Preferowane miejsca do uruchomienia nowych punktów BoBoQ to centra dużych i średnich miast i ich reprezentatywne ulice, skwery i rynki oraz wielkopowierzchniowe centra handlowe. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy dysponują już takim lokalem, ale nie jest to warunek gdyż nasi specjaliści pomagają również w organizacji powierzchni handlowych pod nowe lokale BoBoQ.