Hurtownia bubble tea

BoBoQ to nie tylko rewelacyjne lokale, w których skosztujecie pyszną bubble tea ale również hurtownia półproduktów i maszyn niezbędnych do ich przyrządzenia. Zaopatrujemy lokale w całej Polsce gwarantując szybkie i terminowe realizowanie zamówień i zawsze atrakcyjne ceny.

W naszej ofercie znajdują się między innymi herbaty, syropy, żelki i kulki popping boba – czyli wszystko to, co niezbędne w przyrządzaniu smacznej i zdrowej bubble tea. Dodatkowo u nas zakupisz cały wymagany sprzęt do produkcji herbaty jak i wszystkie niezbędne akcesoria: od słomek i kubków, po termosy do herbaty czy pompki do syropów. Korzystając z oferty hurtowej BoBoQ Poland masz pewność i gwarancję, że Twoi klienci otrzymują najlepszy produkt, który zapewnia pełną satysfakcję a Ty wszystkie niezbędne produkty kupujesz w jednym, sprawdzonym miejscu. Dewizą naszych lokali jest najwyższa jakość za rozsądną cenę i ta dewiza przyświeca również naszej hurtowni.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy w szybki i sprawny sposób realizować zamówienia, co dla naszych odbiorców działających w branży gastronomicznej jest niezwykle ważne. Z nami masz pewność stałych i terminowych dostaw najlepszych produktów i akcesoriów, które pozwolą Ci jeszcze dynamicznej rozwinąć skrzydła na rynku.

Zachęcamy do zapytań ofertowych, na które z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi.